Вечерна во с. Кривогаштани за празникот Св. Николај Мирликијски

  На Вечерната на празникот Св. Николај Мирликијски, Неговото Високопреосвештенство Митрополитот крушевски и демирхисарски г. Јован, началствуваше на Вечерната богослужба во […]

Вечерна во с. Кривогаштани за празникот Св. Николај Мирликијски Read More »