Во Неделата на самарјанката - Слика

Недела на самарјанката

  Во неделата на самарјанката и во денот кога се слави светиот маченик Талалеј, Неговото Високопреосвештенство, Митрополитот крушевски и демирхисарски г. […]

Недела на самарјанката Read More »