Служба на „Св. Наум Охридски“ - Слика

Служба на „Св. Наум Охридски“

  На денот на именденот на Неговото Високопреосвештенство, Митрополитот струмички г. Наум, Неговото Високопреосвештенство, Митрополитот крушевски и демирхисарски г. Јован служеше […]

Служба на „Св. Наум Охридски“ Read More »